Job title: PHP Developer for Intern Web Applications
Job type: Permanent
Emp type: Full-time
Salary type: Monthly
Salary: 70.000 Kč
Job published: 08/07/2024
Job ID: 32699

Job Description

Jste čerstvým absolventem vysoké školy se zaměřením na programování?
Případně jste se po dokončení střední školy vrhli do pracovního života a máte již 2 roky zkušeností?
PHP je vaše vášeň a máte chuť se v něm nadále zlepšovat?

Rádi se podíváte 2x týdně do kanceláře?
Pak jste narazili na ten správný další krok ve vaší kariéře.

K našemu klientovi hledáme motivovaného PHP developera, který se připojí do interního týmu a přiloží ruku k vývoji interní aplikace, kterou budou využívat tisíce uživatelů po světe.

Popis pozice:
- Stanete se vývojářem v jednom z vývojových týmů, které jsou organizovány pomocí agilních metod, jako je Scrum nebo Kanban. Jako součást tohoto týmu budete pracovat pro zákazníky po celém světě.
- Budete se podílet na vývoji platformy pro výrobní oddělení klienta, která umožňuje sledování výroby, sběr dat a jejich vyhodnocování včetně plánování a optimalizace.
- V každém sprintu se nechává prostor pro osobní rozvoj (čas na individuální nebo společné učení se nových technologií a metod).
- Do týmu se hledá full-stack vývojář, který bude rád pracovat na backendové i frontendové části celého systému
- Většina komponent se vyvíjí v PHP a frameworku Nette, připojují se k různým REST API, data ukládají v MS SQL, MongoDB nebo Redis.
- Na frontendu budete používat JavaScript. Vše je kontejnerizované se pak automaticky nasazuje do prostředí Kubernetes.

Očekávaná kvalifikace:
- VŠ obor informatika/programování, nebo SŠ s praxí min. 2 roky v oboru
- Zkušenosti s programováním v PHP, znalost Nette nebo jiného frameworku
- Zkušenosti s programováním webových aplikací a webových frontendů
- Zkušenosti s databázovými technologiemi
- Být schopen pracovat a vyvíjet REST API
- Dobrá aktivní znalost anglického jazyka, domluvíte se se zákazníky z celého světa
- Analytické myšlení a schopnost pracovat v týmu

Benefity:
- Moderní formy vzdělávání zaměstnanců – online vzdělávací programy, zahraniční stáže, jazykové kurzy, odborná školení
- Podpora bydlení formou příspěvku na nájemní byt ve výši 9000,- Kč/měs.
- Bezúročné půjčky na bydlení až do 300 000 Kč
- 13. mzda (60-160 % vaší průměrné mzdy v závislosti na délce zaměstnání ve společnosti)
- Čtvrtletní a roční prémie
- Kafeterie 12 000 Kč/rok - možnost výběru benefitů dle vlastního výběru
- Příspěvek na penzijní připojištění 1 300 Kč/měsíc
- 5 týdnů dovolené
- možnost využití home office (až 11 dní/měsíc)
- Pružná pracovní doba
- Podpora zkrácených úvazků pro rodiče s malými dětmi
- Dny pracovního volna nad rámec zákoníku práce
- Firemní školka
- Cestovní pojištění zdarma na soukromé cesty pro celou rodinu
- Stravování v areálu firmy, obědy od 22 Kč
- Příspěvek při narození dítěte 3000 Kč