Job title: IT Analyst
Job type: Permanent
Emp type: Full-time
Salary type: Monthly
Salary: 100.000 Kč
Job published: 08/07/2024
Job ID: 32692

Job Description

V IT Analýze jste jako doma?
Nechybí Vám všeobecný přehled v IT?
Hledáte stabilní společnost, které na firemní kultuře skutečně záleží?

Tak právě jste našli pozici přímo pro Vás!

Náš klient, loterijní dynamická společnost, která se zaměřuje na sázení a hry, Staňte se IT analytikem u nich v týmu a pomozte jim s rozvojem a údržbou architektury. Budete analyzovat požadavky interních zákazníků a navrhovat technická řešení.

Co vás čeká:
- Analýza požadavků interního zákazníka
- Návrh technického řešení
- Údržba a rozvoj architektury
- Příprava zadávací a funkční specifikace
- Detailní analýza potřeb
- Koordinace potřebných analytických činností v průběhu fáze vývoje
- Řízení činností dodavatele, který má na starost vývojovou část
- Aktualizace zadávací dokumentace tak, aby její konečná podoba odpovídala dodanému produktu
- Součinnost při přípravě testovacího prostředí, testovacích scénářů a testování produktu; spolupráce s QA analytikem/testerem
- Komunikace a koordinace činností v rámci týmu klienta i s externími dodavateli
- Zajištění a udržování aktuální dokumentace k dodaným produktům

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- Relevantní zkušenost na pozici analytika nebo architekta se zaměřením na vývoj aplikací
- Všeobecné znalosti v oblasti informačních technologií
- Velmi dobré komunikační schopnosti.
- Nutná znalost anglického jazyka
- Výhodou je znalost programovacího jazyka JAVA / C a Python, zkušenosti s agilními přístupy a s nástrojem JIRA

Co Vám klient může nabídnout:
- Rozvoj prostřednictvím certifikací a možnost účasti na vzdělávacích akcích dle vlastního výběru
- Zázemí moderních kanceláří přímo u metra s možností práce z domova a flexibilní pracovní dobou
- 25 dnů dovolené + 5 fit days + 2 dobrovolnické dny + narozeninový den
- 10 000 Kč na sport, jazyky a cestování a další benefity
- Neomezená mobilní data, volání a SMS jen za pár kaček
- 70 Kč stravenkový paušál
- 3 % ze mzdy na penzijní připojištění.
- Vzdělávací kurzy, masáže, jógu a další skupinové lekce.
- Vstupenky do Aquapalace nebo ZOO atd.