Job title: Linux Consultant
Job type: Permanent
Emp type: Full-time
Functional Expertise: IT
Skills: linux SQL ORACLE PostgreSQL
Salary type: Monthly
Salary: 80.000 Kč
Job published: 15/05/2023
Job ID: 32384

Job Description

Jste zkušení v prostředí Linuxu a chtěli byste tyto znalosti naplno využít?
Hledáte stabilní firmu, kde budete mít prostor se realizovat?
Současná pozice vás nenaplňuje a chtěli byste dělat na smysluplnějších projektech?

Aktuálně rozšuřejem Delivery tým, který je hnací sílou mnoha úspěšných IT projektů u našeho klienta.
V současné době tým tvoří vedoucí týmu, 3 konzultanti a 1 externí konzultant.
Všech 5 členů tohoto oddělení jsou dnes převážně seniorní konzultanti s mnohaletou zkušeností v IT.
Pokrývají poměrně širokou škálu znalostí z oblasti operačních systémů (zejména Linux a Windows), databází (MS SQL, ORACLE, PostgreSQL apod.), řešení SIEM (Sentinel, Splunk), adresářových služeb LDAP (eDirectory, Active Directory) a specializovaného řešení IDM od společnosti Microfocus, včetně některých dalších produktů této společnosti.

Jaká bude náplň práce?
- konzultační činnost v oblastech bezpečnosti IT, integraci aplikací a linuxových systémů
- provádění technických činností zahrnujících implementace, aktualizace, nastavování systémů a aplikací, diagnostiku a odstraňování problémů
- automatizace úloh a procesů
- projektová příprava, návrhy řešení, analytické činnosti a tvorba technické dokumentace
- spolupráce na přípravě obchodních nabídek

Požadavky:
- minimálně 3 roky zkušeností v Linux prostředí
- SŠ nebo VŠ technického směru
- zkušenost se správnou linuxových operačních systémů
- znalost problematiky adresářových služeb a síťových technologií a protokolů
- zkušenosti s vytvářením skriptů nebo programováním
- oceníme zkušenost s databázovými systémy a SQL
- skvělé komunikační dovednosti

Benefity:
- svobodnou volbu HW a OS a vše ostatní, co budete ke své práci potřebovat
- při zaměstnaneckém pracovním poměru odpovídající platové ohodnocení + motivační pohyblivou složku mzdy
- home office
- 5 týdnů dovolené
- maximální příspěvek na důchodové spoření po jednom roce pracovního poměru
- speciální zdravotní program Prevence+ vč. příspěvku na dentální hygienu a fyzioterapii
- bonus „do kolébky“ při narození dítěte ve výši 50.000,- Kč a mnoho dalšího